You are currently viewing Відмостка з гумової крихти: Як захистити фундамент

Відмостка з гумової крихти: Як захистити фундамент

 • Час читання:1 mins read

Будь-який будинок вимагає якісного фундаменту і відмостки. Сьогодні розповімо, як зробити недорогу і просту відмостку з матеріалу, який не тріскається і не вигоряє. Який матеріал буде довговічним, простий в обробці, не гнити і не кришитися?

Гумова крихта для безшовного покриття вимощення – ідеальний варіант. Все більшої популярності набуває цей матеріал.

 

Для додання більш міцного, жорсткого покриття, потрібно використовувати гумову крихту дрібної фракції до 3 мм. Поліуретановий складник пов’язує крихту і робить її монолітною, безшовною. Є барвники, за допомогою яких можна надати будь-який колір покриттю.

Є в продажу готові матові покриття. Можна використати їх порізавши і приклеївши до бетону чи іншої твердої основи (клей також є в наявності). Для твердої основи досить товщини шару від 10 мм. Можна наносити як один, так і кілька шарів. Гумова крихта прекрасно захищає фундамент і стіни від впливу вологи, руйнування. Гумова вимощення гармонійно виглядає з садовими доріжками з того ж матеріалу. Перед настилом на піщану поверхню, бажано настелити геотекстиль.

Інструкція

Якщо основа сипуча, то слід зробити 2 шари покриття і між ними прокласти скловолокнисту сітку. Сітку слід закріпити після застигання першого шару степлером.

Гумову крихту можна укладати на будь-яку основу. Головне – добре розрівняти і утрамбувати.

Обов’язково зробити невеликий нахил для вимощення. Можна робити гумове покриття на землю, гравій, траву, бетон, щебінь, метал, деревину. Якщо тверду основу, то спочатку поверхню поґрунтувати. Для цього змішують скипидар з поліуретановим клеєм (1: 1). Чекаємо висихання ґрунтовки і далі готуємо склад гумового покриття.

БЕЗШОВНІ НАЛИВНІ ПОКРИТТЯ З ГУМОВОЇ КРИХТИ

Переваги продукції

 • Можливість укладання на будь-яку основу. Його необхідно лише попередньо утрамбувати. Незначна вага гумової крихти не створює жодного навантаження на «основу».
 • Проста методика проведення робіт. Головне – неухильно дотримуватись відповідних рекомендацій Виробника. Але це насамперед стосується питання приготування маси, призначеної для заливки, а сам процес досить нескладний. Наймані професіонали, яким до того ж потрібно платити, точно не знадобляться.
 • Висока ремонтопридатність. У разі появи дефектів їх усунення проводиться “точковим” методом.
 • Травмобезпека. Гумова крихта після «монтажу» утворює рівну, еластичну (м’яку) поверхню.
 • Додавання різних барвників дозволяє оброблену ділянку вписати в будь-який ландшафт.
 • Матеріал не схильний до стирання.
 • Як і будь-яка гума, продукція відрізняється такими властивостями, як стійкість до термічних впливів, вологи.
 • Матеріал не виділяє небезпечних здоров’я речовин.
 • Тривалий (безремонтний) термін придатності покриття (щонайменше 8 – 10 років, якщо дотримувалася технологія монтажа).
 • Якщо ж врахувати і такі «плюси» гумової крихти: на поверхні не утворюватимуться калюжі (структура пориста матеріалу); проростати крізь нього трава; У морози матеріал не буде «рватися» льодом, то переваги використання даного покриття незаперечні.
Гумове покриття не потребує особливого догляду. Але слід пам’ятати, що для розчищення гумового покриття від снігу слід застосовувати інструмент, у якого в робочій частині металевих частин, які можуть пошкодити покриття. Плитку з гумової крихти можна мити водою, поливаючи зі шланга. Якісна гумова основа довго прослужить дбайливому господареві!

Потрібна консультація?

Телефонуйте....

Наші контакти