You are currently viewing Гумова плитка чи безшовні покриття?

Гумова плитка чи безшовні покриття?

  • Час читання:1 mins read

Залежить від призначення покриття, місця його розташування (вільний доступ або закрита територія під постійним контролем), ступеня навантаження, яку воно буде витримувати і інших параметрів.При виборі безшовного покриття необхідно врахувати матеріал (тип крихти), який використовується для виготовлення бесшовки. Від типу крихти залежить область застосування даного покриття (вулиця або приміщення), термін служби, міцність, амортизуючі властивості і багато інших характеристик. Якщо Вам необхідно безшовне покриття, інформацію про тип покриття (виду крихти та ін.) в процесі обговорення замовлення нададуть наші фахівці.

1. ЩО МІЦНІШЕ?
Гумова плитка пресується під величезним тиском, яке неможливо створити укладальником безшовного покриття, тому покриття з гумової плитки міцніше, довше служить і стійкіше до фізичних дій. При цьому покриття з гумової плитки також, як і безшовне, володіє еластичністю і високими амортизаційними властивостями.

2. ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ.
Безшовне гумове покриття доцільно застосовувати на великих закритих або відкритих професійних спортивних об’єктах більш-менш правильної форми, де буде здійснюватися догляд і контроль за використанням цього зручного, але менш стійкого до фізичних дій покриття (порізів, проколів і ін.).Область застосування гумової плитки – будь-який об’єкт на вулиці або в приміщенні, за винятком професійних спортоб’ектів, для яких важлива траєкторія відскоку м’яча (відсутність швів).

3. РЕМОНТ.
Ремонт безшовного покриття досить трудо- і грошо- затратная процедура (для ремонту навіть невеликої ділянки замовнику необхідно оплачувати доставку повного набору обладнання, заміс, работодень тощо. Не кожен виробник готовий надати таку послугу, особливо в «сезон»).Ремонт покриття з гумової плитки можливий шляхом заміни окремих плит.

4 ВСТАНОВЛЕННЯ ГУМОВОГО ПОКРИТТЯ.
Гумова плитка укладається на майданчиках будь-якого розміру, можливе укладання власними силами.Безшовне покриття повинне бути укладено тільки професіоналами. Існують обмеження по укладанню безшовки в зв’язку з маленькими розмірами поверхні, складними виступами та ін.Таким чином, при однаковій товщині покриттів, гумова плитка виграє за показниками міцності, тривалості терміну служби, простоті ремонту та експлуатації. Безшовні покриття дешевше покриття з гумової плитки тільки при товщині ≤10 мм, при більшій товщині безшовне покриття навіть з урахуванням укладання обходиться дорожче.Будь-яке покриття прослужить довго і ефективно при раціональному підході до його вибору.

Потрібна консультація?

Телефонуйте....

Наші контакти