You are currently viewing Проєкти дитячих майданчиків з гумової плитки

Проєкти дитячих майданчиків з гумової плитки

 • Час читання:3 mins read

Завод «ПазлГум» спеціалізується на виробництві гумового покриття для вуличних ігрових та спортивних майданчиків, спортзалів, доріжок. У нас ви можете замовити різні варіанти дитячих майданчиків з гумової плитки. Якщо ви хочете отримати покриття на майданчику за власними ескізами, ми готові розробити для вас індивідуальний дизайн-проект.

ЗА ЯКИМИ КРИТЕРІЯМИ ВИБИРАТИ ПРОЕКТ?
Перед тим як придбати обладнання, важливо відповісти на кілька ключових питань:

 1. Де буде встановлено покриття? Наприклад, у дворі багатоквартирного будинку дитячий майданчик як правило беруть плитку 30-40 мм. Для шкільної території краще підібрати проект зі спортивним ухилом без шовне покриття або мати безшовної фаски. Спортзали з частковим укладанням – пазли.
 2. Яка площа ділянки? Підготуйте розміри ділянки, для точного розуміння об’єму покриття.
 3. На яку основу розраховане покриття? Якщо ви плануєте гравійно-піщану основу – орієнтуйтеся на обов’язковість бордюрів і товщину 30 або 40 мм. Для твердого рівного покриття як бетон, асфальт, метал – підійде 10-20 мм приклеюванням до основи.

Проекти майданчиків передбачають наявність усіх можливих розвиваючих та розважальних елементів: гойдалки, пісочниці, гойдалки, каруселі, гірки, будиночки, тренажери, турніки. Все пофарбоване в яскраві барвисті кольори.

Дизайн проект дозволяє:

 • Побачити повністю весь майданчик;
 • Розбити її на ігрові зони для різних вікових груп;
 • Вкластися в кошторисну вартість;
 • Отримати готовий результат у найкоротші терміни.

Щоб замовити дизайн-проект дитячого ігрового та спортивного майданчика потрібно зробити всього два кроки:

Крок 1. Виберіть у каталозі необхідне Вам покриття.
Крок 2 При оформленні замовлення вкажіть у графі коментарі – Потрібен Дизайн-проект.
Безкоштовний проект дизайн – від 200 м.кв.

Для того, щоб дизайнер зміг у короткий термін підготувати проект, необхідно надати таку інформацію:

 • Розмір дитячого майданчика – якщо є план-схема території, куди встановлюватиметься майданчик, це буде чудово;
 • Покриття – піщано-щебенева основа, земля, асфальт, бордюри, тощо. ;
 • Бажане обладнання;
 • Кілька фото різних ракурсів об’єкту повністю;
 • Сторонні об’єкти на території – ліхтарі, дерева, трансформаторні будки тощо;

При плануванні майданчиків враховуйте:

Для дитячих майданчиків покриття насамперед має бути м’яким та травмобезпечним. Товщина його повинна бути від 20 мм, а зонах безпеки (у радіусі 1 метра від гірок та гойдалок) – 40 мм. Для створення привабливого зовнішнього вигляду, найкраще використовувати верхній шар покриття із кольорової каучукової крихти ЕПДМ, якщо ваш бюджет дозволяє. Основа – бетон, асфальт або добре утрамбована піщано-гравійна суміш. По периметру майданчика бордюр або вкопана дошка.

Для спортивних майданчиків основна вимога для покриття – зносостійкість та оптимальний відскок м’яча. Основа – лише асфальт або бетон. Товщина лише 10 мм одношарова, тип м’який асфальт (двошарове покриття руйнується від великих навантажень). Зі збільшенням товщини більше 10 мм покриття виходить занадто м’яким, на ньому швидко втомлюєшся (доводиться витрачати багато сил, збільшується навантаження на суглоби). Для спортивного покриття розроблена формула зі збільшеним вмістом сполучного-поліуретану. Це забезпечує підвищену зносостійкість та оптимальний відскок м’яча.

Рекомендації з підготовки основи на старих майданчиках:

Для того, щоб покриття служило якомога довше, для нього потрібна тверда основа. Для влаштування покриття проводяться роботи з вибіркою ґрунту, засипанням щебенем і трамбуванням, бетонування або асфальтування основи.

Гравійні основи старих майданчиків найчастіше мають відмінну твердість. Вона сформувалася протягом багатьох років у цих місцях природним чином. На таку багаторічну утрамбовану основу відразу можна укладати гумове покриття товщиною від 15 мм. Тут можна заощадити значні кошти.