Правила обробки замовлення

Оплата і доставка

Після вибору Вами: товщини, кольору, об’єму та інших характеристик покриття,
процес доставки і оплати виглядає наступним чином:

Зробіть замовлення через сайт тієї продукції, що Вас цікавить. Для цього потрібно додати товари у кошик і слідуючи інструкціям зробити купівлю.

Дочекайтеся дзвінка менеджера, з яким ви можете узгодити підбір потрібних вам характеристик товару, можливості доставки чи самовивозу товару.

Отримайте рахунок для оплати замовлення. Способи оплати замовлення наведені нижче на сторінці.

Після проведення платежу, товар від відправляється узгодженим з вами способом, доступним у Вашому регіоні. Подбайте про розвантаження товару самостійно, адже товар може бути важкий. 

Варіанти оплати

Товари відправляються за умови повної оплати при наявності їх на складі. Після оформлення замовлення через сайт, Ви отримаєте емейл (інколи може потрапити у спам) з рахунком на оплату.

При відсутності на складі товару і виробництвом під замовлення – оплачується 50% від загальної суми замовлення. Після виготовлення продукції, що була замовлена покупцем, здійснюється доплата  по рахунку до повної суми.

Оплата накладеним платежем (так звана “наложка”) – не допускається. Єдине виключення – купівля товару, що є на складі вагою до 100 кг, при цьому оплачується  половина вартості замовлення наперед, а решту на новій пошті, але не менше вартості доставки в обидві сторони. 

Варіанти відправки

Підходить для невеликих посилок до 200 кг. Доставка включає забір вантажу з нашого складу. Ви самостійно можете замовити іншу службу доставки, яка забере ваш товар.  

Можливий ПІСЛЯ ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ і узгодження способу платежу в робочі дні з понеділка по п’ятницю.
Для того, щоб отримати товар, він повинен бути оплачений на момент отримання на складі відвантажень.

Пошук попутне авто забезпечує ПазлГум. Водій направляється на адресу клієнта і може прибути в день відправки товару або на наступний день. На сьогодні це найдешевший варіант доставки великих вантажів від 300 кг і більше.

Детально читайте тут.

Не впевнені у виборі?

Замовте зразки з доставкою на відділення нової пошти.

Заміна та повернення товару

Шановні покупці!
Якщо товар підлягає заміні, ми приймемо його навіть за відсутності чека, лише переконаємося, що товар куплений у нас.

Щоб уникнути конфліктних ситуацій, пропонуємо вам ознайомитися з даним розділом, в якому наведено всі основні правила взаємодії продавців та покупців, що стосуються товарів, що продаються нашою організацією. Всі ці правила закріплені актами законодавства України та мають обов’язковий характер як для продавців, так і для покупців.

У разі виявлення протягом гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та у строки, що встановлені законодавством, має право вимагати:
1) пропорційного зменшення ціни;
2) безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк;
3) відшкодування витрат на усунення недоліків товару.

У разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку істотних недоліків, які виникли з вини виробника товару, або фальсифікації товару, підтверджених за необхідності висновком експертизи, споживач має право вимагати від продавця або виробника: розірвання договору та повернення сплаченої за товар суми або вимагати заміни товару на такий же товар або на аналогічний.

Споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, в якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням.

Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня купівлі, якщо триваліший строк не оголошений продавцем.

Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості.

По-перше, наша компанія здійснює виробництво та продаж гумових покриттів уже не перший рік. Ми відомі як відповідальні та надійні партнери серед наших клієнтів.

По-друге, здійснення наших угод відбувається відповідно до законодавства. Права споживача ж охороняються Законом про захист прав споживачів. Користувач мережі, який побажав придбати товар через інтернет-магазин, юридично має такі самі права, як і той, хто купує товари в звичайному магазині.

По-третє, ми маємо всі необхідні сертифікати, що підтверджують якість нашої продукції. Клієнт має право розраховувати на товар, що повністю відповідає заявленим характеристикам, які підтверджені необхідними документами.

Гарантія якості на товар складає 3  роки. Строк експлуатації гумових покриттів складає в залежності від рівня і способу експлуатації складає до 30 років.