Назад к списку

Холодний чи гарячий метод пресування плитки з гумової крихти

Якщо в зносостійкості, довговічності і масі інших важливих характеристик плитки з гумової крихти ніхто не сумнівається, то метод виробництва плитки нерідко викликає сумніви. 

Як відомо, існує два способи виготовлення плитки з гумової крихти - «гаряче» і «холодне» пресування. Позиціонуючи себе на ринку і пропонуючи плитку з гумової крихти, компанії роблять акцент на тому чи іншому способі виробництва. Яка з цих технологій дозволяє виробляти дійсно якісний виріб?

Давайте розберемося. 

 

Що нам обіцяє «гаряча технологія»? 

 Існує думка, що вплив високих температур - гарантія якісної обробки сировини: міцнішого зчеплення гумових елементів між собою і глибокого проникнення фарбувальних речовин у фракційну суміш.Що ж насправді відбувається з крихтою з гуми під дією високих температур?

 «Гаряче» пресування, покликане прискорити всі процеси обробки гумових гранул, не тільки не сприяє всмоктуванню поліуретанового клею і фарб в крихту, але і навпаки, призводить до передчасного затвердіння всіх елементів суміші. У підсумку все частинки фракції просто засихають, не встигнувши належним чином прореагувати між собою. Результат - виготовлене таким способом виріб розсипається вже через 1,5-2 роки! 

 Чому «холодне» пресування - гарантія якості? 

 Виробництво плитки з гумової крихти «холодним» методом кардинально відрізняється від «гарячої» технології. 

 По-перше, при виготовленні плитки методом «холодного» пресування використовується в рази більша кількість поліуретанового клею - ОСНОВНОГО сполучного елемента. 

 Під час холодного пресування відбувається ретельне перемішування всіх компонентів і наповнювачів, що позначається на якості готової продукції, при стисненні на пресі формується висока щільність плитки. У сушильній камері при впливі температури, ефекту сауни і часу витримки відбувається ретельне вбирання клею і барвників в гумову крихту. Під впливом температури обсяг крихти в прес формах збільшується, розкриваються пори крихти, куди вбирається клей. Даний процес в подальшому позитивно позначається на гнучкості та щільності одержуваної плитки, її міцності і терміні служби. Також отримана гумова плитка не має ніяких запахів і не піддається процесу розпаду від впливу навколишнього середовища; даний ефект як раз і досягається розробленої нами технологією холодного пресування на відміну від гарячого методу.

 Одним з незаперечних переваг гумової плитки, виробленої методом "холодного" пресування є здатність пропускати крізь себе воду. А це означає, що ваша майданчик буде сухою практично відразу після дощу. На відміну від методу "гарячого" пресування, "холодна" технологія виготовлення плитки з гумової крихти є енерговитратним способом виробництва і вимагає великих тимчасових і матеріальних ресурсів. 

В цьому і криється секрет популярності "гарячої" технології у виробників. 

 Гумова плитка виробництва ТМ ПАЗЛГУМ (PuzzleGym) є якісним продуктом і виконується методом холодного пресування. Про це свідчить велика кількість об'єктів, виконаних нашими фахівцями, про які ми готові надати інформацію майбутнім клієнтам.  

Перейти до товарів >>