Що можна покрити плитами з гуми?

Продають покриття зазвичай у формі збірних модулів.Їх легко укладати, а окремі плити завжди можна замінити і при цьому не нашкодити всій поверхні. 

Покриття можна використовувати по-різному. Воно рівне, не слизьке, тепле, еластичне і з хорошим «зчепленням». 

Падати на нього не страшно. На ньому можна виковувати вправи і бігати. 

Читать дальше

Поліуретанова пропитка бетону

Навіть такій міцній і масивній основі, як цементна стяжка, потрібен додатковий захист. Підлоги, які до того не оброблялися спеціальними засобами, схильні до підвищеного пилоутворення.Також вони з часом покриваються тріщинами, на їх поверхні з'являються відколи і вибоїни. 

Читать дальше

Як вибрати покриття для ферми чи стайні

Яке покриття вибрати для місць, де утримують тварини? 

Дерево? - Швидко гниє і зношується 

Бетон або цегла? - Такі покриття холодні і слизькі. 

Підлогове покриття для корівників виготовляють з гуми і полімерів. Завдяки спеціальним опуклостям і шорсткості на поверхні цього покриття ризик падіння тварини знижується до мінімуму.Під час відпочинку, коли корова лежить, полімерне або гумове покриття надає значно менший тиск твердої поверхні на суглоби тварини, на відміну від бетонних плит або дерев'яної підлоги. 

Читать дальше

Відмостка з гумової крихти: 100% захист фундаменту

Будь-який будинок вимагає якісного фундаменту і відмостки. Сьогодні розповімо, як зробити недорогу і просту відмостку з матеріалу, який не тріскається і не вигоряє. Який матеріал буде довговічним, простий в обробці, не гнити і не кришитися? 

Читать дальше

Порівняння покриття з каменю і гуми

Порівняння покриттів. На чому краще ходити і їздити 

Завдяки різноманітним інноваціям, буквально на наших очах відбувається еволюція будівельних і оздоблювальних матеріалів. Дерев'яні вікна замінюються віконними системами з ПВХ, металеві труби поступаються лідерство пластиковому трубному сортаменту, каналізаційні та технічні люки з чавуну програють своїм аналогам, виконаним з гумово-кварцових сумішей.В цілому тенденція подібних змін проглядається досить чітко - такі важкі матеріали, як метал, цемент та бетон, а також недовговічна деревина все частіше замінюються легкими і пластичними синтетичними комбінаціями. При цьому виникають нові експлуатаційні переваги, які не залишають в деяких напрямках шансів традиційному сировини. 

Читать дальше

Що вибрати - плитку гумову чи безшовне покриття?

Що вибрати: покриття з гумової плитки або безшовні гумові покриття?

Залежить від призначення покриття, місця його розташування (вільний доступ або закрита територія під постійним контролем), ступеня навантаження, яку воно буде витримувати і інших параметрів.При виборі безшовного покриття необхідно врахувати матеріал (тип крихти), який використовується для виготовлення бесшовки. Від типу крихти залежить область застосування даного покриття (вулиця або приміщення), термін служби, міцність, амортизуючі властивості і багато інших характеристик. Якщо Вам необхідно безшовне покриття, інформацію про тип покриття (виду крихти та ін.) в процесі обговорення замовлення нададуть наші фахівці. 

Читать дальше

Гумове покриття для спортивних залів

 У сучасному міському середовищі проживання людини пріоритетним напрямком є ​​комфорт. Це краса, безпека, зручність і екологічність того, що ми їмо, що бачимо, і того, по чому ми бігаємо і ходимо. Тому гумові покриття зустрічаються все частіше: на стадіонах і в тренажерних залах, на дитячих майданчиках, в басейнах і на льодових ковзанках, в парках на пішохідних майданчиках, прибудинкових територіях багатоповерхівок і дорогих котеджів, автомайстерень і сервісних центрах. 

Сьогодні гумові покриття - модний тренд в справі благоустрою та спорту, одне з найпопулярніших підлогових покриттів.Зараз не знайдеш людини, у якого б хтось із друзів і знайомих не пропадав б в спортивних і тренажерних залах, вихваляючись потім завидною мускулатурою або підтягнутою фігурою. Спорт завоював серця наших сучасників. 

Однак, крім доріжок для пробіжки по скверу чи парку, нам потрібні зручні і безпечні зали для тренувань.Часи слизької і небезпечної підлоги в спортивному залі давно пройшли. Клієнтам тренажерних залів потрібна правильна організація умов для тренувань - сучасний інвентар і обладнання, освітлення і вентиляція, а також підбір підлогового покриття. Ніхто точно не мріє під час підняття важких предметів або стрибків зі скакалкою посковзнутися, впасти і розтягнути зв'язки. 

Читать дальше

Як прибирати і чистити гумове покриття

 Гумове покриття для підлоги в останні роки стає все більш популярним рішенням в спортивних і тренажерних залах, на дитячих майданчиках як у приміщеннях, так і на вулиці. 

Не в останню чергу така популярність викликана відмінними експлуатаційними характеристиками безшовних гумових покриттів і підлог, виконаних з плитки на основі гумової крихти. Вони не стираються, відмінно зберігають форму і первинний вигляд, витримують значні механічні навантаження, а також максимально невибагливі до догляду.

Читать дальше

РЕМОНТ ГУМОВОГО ПОКРИТТЯ СВОЇМИ РУКАМИ

 Спортивні та дитячі майданчики з гумовим покриттям розраховані на багаторічну експлуатацію навіть в режимі постійних навантажень. Але навіть таке надійне покриття може бути пошкоджено. Причин може бути безліч, але для відновлення цілісності і функціональності, необхідний своєчасний ремонт гумового покриття спортивних майданчиків. 

Фахівцями нашої компанії виконується ремонт гумового покриття без повного демонтажу покриття.Ремонт спортивного покриття - одна з послуг, яку пропонує наша організація. Всі спортивні майданчики піддаються активній експлуатації. Ремонт гумового покриття спортивного майданчика - ідеальний варіант заміни зіпсованої частини покриття новими заплатками. 

Зробивши своєчасний ремонт спортивного гумового покриття Ви набагато продовжите експлуатаційний термін загального покриття. Проводячи аналіз стану покриття, можна зрозуміти чи є необхідність ремонту покриття з гумової крихти. Сам процес ремонту вимагає комплексного підходу, тому його необхідно довіряти тільки професіоналам. Якщо пробувати робити ремонт гумового покриття своїми руками, то слід бути готовим до деяких труднощів. При проведенні ремонтних робіт фахівцями спочатку проводиться замір зон, які були пошкоджені. На підставі огляду приймається рішення, чи варто проводити ремонт гумового покриття. Для того щоб здійснити ремонт гумового покриття спортивних майданчиків, необхідно врахувати всі його особливості і дотримуватися технології ремонту.

Читать дальше

EPDM гумова крихта

 Для початку розберемося, що таке EPDM гумова крихта і в чому заключаються її переваги. 

EPDM є однією з інноваційних розробок в області матеріалів, розроблених на базі еластомерів. Говорячи більш просто - це синтетичний каучук, що має достатньо широке застосування завдяки тому, що є високоякісним матеріалом, що отримав світове визнання. 

Найбільше цікавить використання цього матеріалу в якості покриття майданчиків для ігор дітей та спортивних занять, розташованих під відкритим небом. Каучукова EPDM крихта сильно випереджає аналогічні матеріали, завдяки своїми технічними характеристиками та бездоганним зовнішнім виглядом.

Під час виготовлення EPDM крошка піддається багаточисленним обробкам і випробуванням, завдяки чому збільшується довговічність її використання. Цей матеріал, внаслідок особливостей процесу виготовлення, дає можливість використовувати його при великій різниці температур. Матеріал не піддається горінню навіть при надто високих температурах. 

Читать дальше

Як вибрати плитку з гумової крихти?

На що звернути увагу при виборі гумової плитки.

В першу чергу, необхідно визначитися з областю застосування матеріалу. Так, для дитячих майданчиків, на яких розташовуються різні спортивні снаряди, рекомендується вибирати товсте покриття, яке допоможе уникнути серйозних травм, одержуваних при падінні з висоти.

Товщина також розраховується в залежності від висоти. Наприклад, при висоті снаряда 140 см, товщина плитки повинна бути не менше 4-3 сантиметрів. Рекомендовані параметри гумового покриття для дитячих майданчиків можна уточнити у менеджера.

Покриття товщиною 15-25 мм використовується переважно для тротуарів, тренажерних залів, велосипедних доріжок, складів зі зберіганням тендітних товарів і т.д. 

Матеріал товщиною 30 мм використовується для бігових доріжок, спортивних майданчиків і залів, а також виробничих і складських приміщень.

Плитку товщиною 40 мм застосовують для спортивних та ігрових майданчиків, де необхідна підвищена травмобезпека. Також її використовують для зон відпочинку, тротуарів, велосипедних та бігових доріжок та інших пішохідних зон.

Також при виборі слід звернути увагу на наступні параметри:

Читать дальше

Плитка з гумової крихти - ідеальне покриття

Плитка з гумової крихти - матеріал відносно новий, проте він користується достатньою популярністю і все завдяки своїм унікальним якостям. Основним матеріалом виготовлення такої плитки є подрібнена гумова крихта, забарвлюючі пігменти та зв'язуюча основа поліуретану. 

Гумова крихта утворюється шляхом переробки та утилізації зношених автомобільних шин. Чому саме автомобільних шин? Справа в тому, що при виготовленні шин для збільшення їх експлуатаційного строку, міцності і зносостійкості виробники використовують виключно високоякісну сировину та компоненти. Тому гума для шин вважається найміцнішою і зносостійкою серед усіх існуючих на сьогоднішній день типів гуми. Всіма ці якостями володіє і гумова крихта, що використовується при виготовленні плит. 

Читать дальше

Ціна і якість покриття з гумової крихти

 Питання якості гумових покриттів на спортивних майданчиках стоїть дуже гостро: покриття часто не відповідають заявленій виробником якості, в них утворюються дірки, які не дають можливості повноцінно використовувати спортивний (дитячий) майданчик. 

Читать дальше

Виробництво, продаж і монтаж гумових плит

Ні для кого не секрет, що переробка твердих побутових відходів необхідна. При цьому лише деякі усвідомлюють, що вона дозволяє не тільки очистити території від сміття та відходів, а й зберегти природні ресурси. 

Підлогове покриття нового покоління - сучасна плитка. Швидко і надовго вирішить питання з поверхнею підлоги в будь-яких приміщеннях, починаючи від квартири і закінчуючи промисловими і виробничими приміщеннями навіть з агресивного хімічного середовищем. Виглядає однаково ефектно в будь-яких приміщеннях. Витримує величезні навантаження! 

Читать дальше

Холодний чи гарячий метод пресування плитки з гумової крихти

Якщо в зносостійкості, довговічності і масі інших важливих характеристик плитки з гумової крихти ніхто не сумнівається, то метод виробництва плитки нерідко викликає сумніви. 

Як відомо, існує два способи виготовлення плитки з гумової крихти - «гаряче» і «холодне» пресування. Позиціонуючи себе на ринку і пропонуючи плитку з гумової крихти, компанії роблять акцент на тому чи іншому способі виробництва. Яка з цих технологій дозволяє виробляти дійсно якісний виріб?

Давайте розберемося. 
Читать дальше
Загрузить еще