Як вибрати плитку з гумової крихти? 

На що звернути увагу при виборі гумової плитки.

В першу чергу, необхідно визначитися з областю застосування матеріалу. Так, для дитячих майданчиків, на яких розташовуються різні спортивні снаряди, рекомендується вибирати товсте покриття, яке допоможе уникнути серйозних травм, одержуваних при падінні з висоти.

Товщина також розраховується в залежності від висоти. Наприклад, при висоті снаряда 140 см, товщина плитки повинна бути не менше 4-3 сантиметрів. Рекомендовані параметри гумового покриття для дитячих майданчиків можна уточнити у менеджера.

Покриття товщиною 15-25 мм використовується переважно для тротуарів, тренажерних залів, велосипедних доріжок, складів зі зберіганням тендітних товарів і т.д. 

Матеріал товщиною 30 мм використовується для бігових доріжок, спортивних майданчиків і залів, а також виробничих і складських приміщень.

Плитку товщиною 40 мм застосовують для спортивних та ігрових майданчиків, де необхідна підвищена травмобезпека. Також її використовують для зон відпочинку, тротуарів, велосипедних та бігових доріжок та інших пішохідних зон.

Також при виборі слід звернути увагу на наступні параметри:

Читать дальше

Плитка з гумової крихти - ідеальне покриття 

Плитка з гумової крихти - матеріал відносно новий, проте він користується достатньою популярністю і все завдяки своїм унікальним якостям. Основним матеріалом виготовлення такої плитки є подрібнена гумова крихта, забарвлюючі пігменти та зв'язуюча основа поліуретану. 

Гумова крихта утворюється шляхом переробки та утилізації зношених автомобільних шин. Чому саме автомобільних шин? Справа в тому, що при виготовленні шин для збільшення їх експлуатаційного строку, міцності і зносостійкості виробники використовують виключно високоякісну сировину та компоненти. Тому гума для шин вважається найміцнішою і зносостійкою серед усіх існуючих на сьогоднішній день типів гуми. Всіма ці якостями володіє і гумова крихта, що використовується при виготовленні плит. 

Читать дальше

 Ціна і якість покриття з гумової крихти

 Питання якості гумових покриттів на спортивних майданчиках стоїть дуже гостро: покриття часто не відповідають заявленій виробником якості, в них утворюються дірки, які не дають можливості повноцінно використовувати спортивний (дитячий) майданчик. 

Читать дальше

 Виробництво, продаж і монтаж гумових плит

Ні для кого не секрет, що переробка твердих побутових відходів необхідна. При цьому лише деякі усвідомлюють, що вона дозволяє не тільки очистити території від сміття та відходів, а й зберегти природні ресурси. 

Підлогове покриття нового покоління - сучасна плитка.Швидко і надовго вирішить питання з поверхнею підлоги в будь-яких приміщеннях, починаючи від квартири і закінчуючи промисловими і виробничими приміщеннями навіть з агресивного хімічного середовищем. Виглядає однаково ефектно в будь-яких приміщеннях. Витримує величезні навантаження! 

Читать дальше

 Холодний чи гарячий метод пресування плитки з гумової крихти

Якщо в зносостійкості, довговічності і масі інших важливих характеристик плитки з гумової крихти ніхто не сумнівається, то метод виробництва плитки нерідко викликає сумніви. 

Як відомо, існує два способи виготовлення плитки з гумової крихти - «гаряче» і «холодне» пресування. Позиціонуючи себе на ринку і пропонуючи плитку з гумової крихти, компанії роблять акцент на тому чи іншому способі виробництва. Яка з цих технологій дозволяє виробляти дійсно якісний виріб?

Давайте розберемося. 
Читать дальше

Тротуарна гумова плитка  

Тротуарна гумова плитка вже зайняла своє місце в побуті людини. З кожним днем ​​кожен з нас може спостерігати численні переходи, бігові доріжки, присадибні та інші об'єкти на яких викладена різна за формою і колірній гамі плитка з резини.

Світ і технології не стоять на місці. Тому широко відома бетонна тротуарна плитка, виготовлена ​​на основі води, барвника і цементно-кам'яного розчину поступається своїм місцем нашому товару - тротуарній плитці виготовленої з гумової крихти. 

Читать дальше

Гумова плитка для дачі або плитка для садових доріжок 

Декор гумових садових доріжок 

 Стиль оформлення садових стежок повинен гармонійно поєднуватися з будівлями на ділянці, квітниками, альтанками.При класичному стилі стежки повинні мати строгу геометрію. 

Для такого оформлення підходить гума квадратна, прямокутна із застосуванням бордюру. Колір покриття не повинен бути надто яскравим.При оформленні саду в стилі Кантрі гума садових доріжок вибирається кольором, близьким до натуральних природних відтінків. Та й форма гумових виробів підбирається під природний матеріал. 

Читать дальше