You are currently viewing Гумові сходи

Гумові сходи

  • Час читання:3 mins read

ПРАВИЛЬНЕ ПОКРИТТЯ ДЛЯ СХОДІВ: НАКЛАДКИ НА СХОДИ ВИГОТОВЛЕНІ З ПРЕСОВАНОЇ ГУМОВОЇ КРИХТИ. 

Вони мають шорстку антислизьку поверхню. Захист від травм забезпечить 20-ти міліметрова товщина амортизуючого покриття. Найбільш гострі виступаючі кути сходинок сходів надійно прикриваються Г-подібною гумовою плиткою 500х500х20х40 мм, яка утворює єдине однорідне покриття. 

Крім того, на заводі-виробнику можна замовити різне забарвлення. Широка колірна гамма гумової плитки сприяє прийняттю оригінальних дизайнерських рішень. Гумові ступені приклеюють на тверду рівну основу за допомогою поліуретанового клею. Одно- або двох-компонентний поліуретановий клей забезпечить надійний монтаж на асфальт, бетон, кахель, метал, цегла, дерево і т.п.

ГУМОВЕ ПОКРИТТЯ ДЛЯ СХОДІВ З ГУМОВОЇ КРИХТИ:

✅ Висока міцність. Ганок – це не задній двір, саме через нього щодня проходять всі члени сім’ї. Тому покриття повинне витримувати всі ці щоденні навантаження. 

 ✅ Зносостійкість. Це логічно, адже, як згадувалося вище, матеріал постійно піддається навантаженням, по ньому ходять сотні разів за день. 

 ✅ Довговічність. Кожен хоче раз вкласти гроші, вкласти матеріал і більше не повертатися до цього питання. Якщо матеріал неякісний, то доведеться виконувати ремонтні роботи або зовсім замінити його, що несе за собою трудові і фінансові витрати. 

 ✅ Естетичність. Теж важлива сторона. Гумові матеріали, мають відмінну кольорову гамму і можуть вписатися в будь-який стиль конструкції. 

 ✅ Морозостійкість – це здатність витримувати постійні цикли заморозки і розморожування. Так як ганок знаходиться на вулиці, то цього не уникнути. Гумова крихта не боїться морозів, обмерзань або спеки. 

 ✅ Стійкість до вологи. Саме вода є одним з найлютіших ворогів багатьох будівельних матеріалів. А так як ми говоримо про ганок на вулиці, то контакту з водою просто не уникнути. Ні сніг, ні дощ не впливають на якість матеріалу з гуми. 


Гумові сходи необхідно обов’язково встановити на вході в:

  • аптеку, лікарню, магазин. Цими громадськими закладами щодня користуються сотні людей, в тому числі і люди похилого віку, вагітні, батьки з дітьми і маломобільні групи населення. Для них життєво важливо забезпечити безпеку на території закладу. І накладки на ступені гумові в цьому як раз допоможуть;
  • школи і дитячі сади. Підвищена активність дітей вимагає особливої ​​безпеки. Антиковзкі гумові накладки допоможуть забезпечити травмобезпеку на вході в приміщення;
  • під’їзди багатоквартирних будинків, приватних котеджів;
  • вхідна група приватних будинків. Висока небезпека слизьких сходів особливо актуальна для людей похилого віку;
  • спуск у відкритий басейн. Зона навколо басейну – це постійна вологість, слизька підлога, покрита мікроскопічними водоростями. І щоб захистити людей, що відпочивають, змонтуйте біля басейну гумові накладки на сходини. Вони не бояться підвищеної вологості і перепаду температур.

Купити гумові накладки на сходи – це прояв турботи про кожного відвідувача. Вироби з гумової крихти з легкістю витримують перепади температури, зносостійкі, зберігають амортизаційні і антиковзкі властивості протягом багатьох років.


Замовте зразок, щоб знати, чи підійде вам таке покриття.