You are currently viewing Як ґрунтувати поверхню для гумової плитки

Як ґрунтувати поверхню для гумової плитки

 • Час читання:2 mins read

Поліуретанова грунтовка для непористих поверхонь необхідна для міцного з’єднання бетону, металу, кераміки, дерева, гуми, асфальту, та інших поверхонь з гумовими покриттями.

ОСОБЛИВОСТІ:

 • Забезпечує міцну адгезію між покриттям і поверхнями бітумінозних матеріалів, асфальту та інших непористих субстратів
 • Зручний в роботі і безпечний матеріал для професійного застосування

Основні властивості

Склад: Розчин полі-ізоціанату в органічному розчиннику, цільові добавки
Зовнішній вигляд: низько-в’яжуча рідина
Витрата: 0,1 – 0,25 кг / м2
Практична витрата залежить від ступеня пористості і фактури основи
Області застосування

Праймер застосовується для ґрунтування непористих поверхонь різних матеріалів, включаючи бітумінозні, асфальт і інші, з метою забезпечення адгезії між основою і поліуретановим або полікарбомідним покриттям. Ґрунтовка особливо ефективна при нанесенні покриттів на основі гумової крихти, тонкошарових і монолітних поліуретанових покриттів на асфальт, покриття на основі поліуретанових, епоксидних і поліметилметакрилатних смол.

Купити ґрунтовку для гумових покриттів можна у компанії ПазлГум (PuzzleGym).

Процедура виконання робіт:

 • Поверхня для нанесення матеріалу повинна бути досить міцною, однорідною, чистою, сухою, вільною від масел, жирів, залишків старого покриття, забруднень. При потребі – очистити за допомогою абразивного обладнання (стрічкові або дискові шліфувальні машини) і ретельно видалити пил, що утворився.
 • Температура навколишнього повітря в зоні проведення робіт: від + 5 ° C до + 30 ° C
 • Відносна вологість повітря: не більше 80%
 • Матеріал попередньо добре перемішуємо.
 • Ґрунтовку наносити за допомогою пензля, нейлонового або хутряного валика однорідним шаром без пропусків. Допускається використання обладнання безповітряного розпилення.
 • Не наносити товстим шаром!
 • Якісно заґрунтована основу повинна мати однорідну, злегка глянцеву поверхню, на бетоні темного кольору. Проміжний або лицьовий шар покриття наносити після підсихання шару ґрунтовки 0,5-4 год, але не пізніше ніж через 24 години після закінчення грунтування.
 • Після повного висихання і полімеризації ґрунтове покриття є повністю безпечним і дозволеним для експлуатації в житлових і виробничих приміщеннях, в тому числі на харчових виробництвах, підприємствах громадського харчування, фармацевтичної промисловості.

Матеріал містить органічні розчинники. При проведенні робіт з матеріалом – забороняється палити, використовувати несправне електрообладнання, відкритий вогонь. Персонал, що працює з матеріалом, повинен бути забезпечений спецодягом, захисними окулярами і рукавицями і проінструктований про заходи безпеки. Роботи із застосуванням матеріалу виробляти в приміщеннях, обладнаних загальною припливно-витяжної та місцевої витяжною вентиляцією. Не допускати попадання матеріалу на відкриті ділянки шкіри, в очі і рот. При попаданні матеріалу в очі необхідно промити їх великою кількістю води і негайно звернутися до лікаря. При попаданні матеріалу на відкриті ділянки шкірних покривів необхідно видалити забруднення ватним тампоном і промити забруднене місце теплою водою з милом.

Збільшення в’язкості ґрунтовки при температурах нижче 0 ° C призводить до подальшого зміни її властивостей і погіршення якості.


Замовте зразок, щоб знати, чи підійде вам таке покриття.