СУПУТНЯ ПРОДУКЦІЯ

Компанія ПазлГум (PuzzleGym) пропонує повний спектр товарів для облаштування і монтажу травмобезпечного покриття на всіх обєктах будівництва: 
  • покриття з логотипами, знаки та розмітку ПазлГум (PuzzleGym)
  • ЕПДМ крихту
  • наливний камяний килим
  • поліуретанове сполучне
  • фарбу на PU основі для гумових покриттів

ЕПДМ КРИХТА
Лого чи цифри
Камяний килим
поліуретан
ФАРБА для гуми
Штучна трава
Кам'яний килим - наливна підлога швидко своїми руками

Обработка видео...

Як відрізнити збичайну шинну крихту від ЕПДМ

Обработка видео...

EPDM крихтА

Компанія ПазлГум (PuzzleGym) пропонує каучукову EPDM крихту - кольорові каучукові гранули, які застосовуються при виробництві гумової плитки і безшовних покриттів. Відмінною особливістю даного матеріалу є яскравий колір, який протягом усього терміну служби не вигорає і не стирається.
Крихта не токсична і безпечна як для людини так і для тварин. Фасовка в мішках по 25 кг.

Кам'яний килим

Кам'яний килим від ПазлГум (PuzzleGym) - універсальне к'амяне покриття для підлоги з можливістю застосування практично на будь-яких твердих поверхнях. Розроблено для тривалого безпечного використання переважно на вулиці (басейни, двори, тераси, садові доріжки).
Кам'яний килим найбільше використовується для оздоблення басейнів і як декоративне монолітне покриття садових і паркових відпочинкових зон.

Логотипи

Логотипи, знаки та розмітка від ПазлГум (PuzzleGym) - чудовий спосіб перетворити простий майданчик у спортивний або у ігрову зону. А разом з гумовими фігурами - це буде найкращий відпочинок на дворі для дітей і навіть підлітків. Підходить для тривалого безпечного використання переважно на вулиці та є оптимальною для щоденних навантажень у вуличних умовах (майданчики, бігові доріжки, двори, тераси).
На безшовних покриттях логотипи, знаки і розмітка найбільше використовується для великих ігрових або спортивних зон: ігрові спортивні майданчик, дитячі майданчики, тенісні корти, міні футбольні поля.

Поліуретанова фарба

Поліуретанова фарба на органічних розчинниках. З точки зору складу - це 3-хкомпонентна фарба, модифікована поліуретаном. Для затвердіння покриття необхідна достатня вологість повітря: чим вище в навколишній атмосфері вміст вологи, тим швидше сохне покриття. У теплому сухому приміщенні така фарба буде схоплюватися дуже довго.
Час життя після змішування компонентів - близько години. Час повного висихання - 24-48 годин. За дві доби покриття стає міцним, стійким до механічних впливів високої інтенсивності і агресивних хімічних речовин, а також абсолютно водонепроникним.