You are currently viewing Антивібраційні килимки

Антивібраційні килимки

 • Час читання:3 mins read

Зменшити шум і вібрацію на працюючому обладнанні, захистити дороге обладнання і підлогу допоможуть спеціальні антивібраційні підставки. Від них дійсно є користь, коли обладнання встановлене ​​правильно на рівній жорсткій поверхні. Інакше проблему не вирішити ніякими підкладками. Антивібраційний мат для генератора — це не просто додатковий атрибут для більш тихої і акуратної роботи техніки, а основа для збереження обладнання в майбунньому і ваш особистий спокій.

Які антивібраційні підставки зустрічаються в інтернеті?

Найпростійший варіант – кусень звичайної гуми, продають тонкі (просто збрити ваші гроші), товсті з вулканізованої гуми – захистять хіба що ваш бетон, плита для дитячих майданчиків з крихти від 40 мм – уже ближче до правди і надію на якесь поглинання вібрації. Про продаж вспінених полімерів не говоримо – це знущання над клієнтами і відверта брехня.

Що ж підійде краще для поглинання вібрації?

Характеристики:


Виготовлений із тришарового композиту гуми. Верхній, міцний та зносостійкий шар з додаванням каучуку і спеціального поліуретану, протистоїть механічним ударам та довготривалим навантаженням. Найбільший середній шар (автомобільна шинна гумова крихта) – гасить вібрацію та шум. Третій шар поверхні має ідентичні характеристики першого шару, що дозволяє відбивати залишки кінетичної енергії амортизаційного шару. Іноді 3 шар робиться з відбитком пухирців, для укладки ними до поверхні бетону(плитки, металу, тощо, тобто до землі) -для кращого розподілу кінетичної енергії між пустотами і гумою.

Гранульована структура, що складається з десятків тисяч крихт, надає йому унікальні амортизаційні властивості.

Опора не виділяє запаху та токсичних речовин, гіпоалергенна, що дозволяє використовувати його в домашніх умовах. Матеріал довговічний, легко миється, не реагує на бензин, нафту, масла, тощо.

Діапазон температур від -40 до +80 С°. Підходить для встановлення під центрифуги, сушильні камери, холодильники та морозильні камери, дизель-генератори, тощо.

Один і варіантів, розроблений ПазлГум – це антивібраційний мат.

Розміри можна обрати наступні:

 1. 1000х500х45 мм
 2. 500х500х60 мм

За місяць шаленої гонитви за генераторами в умовах війни у нас замовили не одну сотню таких антивібраційних підкладок, і, за цей період ми виділили найбільш поширені питання від Вас.

 1. Чи прибере Ваш мат вібрацію від невеликого інверторного генератора на бетонній плиті балкону?
  Так, зустрічається питання часто, особливо, зважаючи на те, що вібруюче обладнання на висячій плиті балкону чудово передає вібрацію на сусідні стіни у ваші кімнати і до вашого сусіда. І ще раз – так, антивібраційні мати знімають близько 90% усієї вібрації обладнання. При вазі генератора від 200-250 кг обирайте товщиною 60 мм.
 2. Чи можна ставити підкладку під генератор на не дуже рівну поверхню, наприклад бруківку?
  Так цілком можна ставити, на бруківку, на асфальт, в тому числі з невеликими тріщинами, які не провокують зміну поверхні антивібраційного килимка.
 3. Чи буде скочуватися генератор з мату під час роботи?
  Ні, якщо він поставлений паралельно до підлоги і без кута нахилу.

  Замовте зразок, щоб знати, чи підійде вам наш товар.