You are currently viewing Як обрати товщину гумової плитки

Як обрати товщину гумової плитки

  • Час читання:4 mins read

Наскільки істотна при виборі товщина гумової плитки? У чому різниця і чи можна заощадити на даному параметрі без зниження якостей покриття?

ВИБІР ТОВЩИНИ:

Зробивши вибір на користь порівняно нового, але відмінного в експлуатації матеріалу, залишається визначитися з товщиною гумової плитки. Не завжди працює правило, чим більше, тим краще. Заощадити на розмірах і ціні можливо, якщо знати для яких умов підходить та чи інша товщина. Розглянемо на прикладі плитки 500х500 мм.

👣 ТОВЩИНА 10 ММ

Невелика товщина покриття вимагає відповідної рівної і міцної основи. Це може бути асфальт або бетонна стяжка без сколів, виступів і тріщин. Суворі вимоги виникають через те, що покриття буде повторювати всі нерівності підлоги, через що можуть з’явитися дефекти.

Використовувати модулі можна як в приміщеннях, так і на вулиці. Плитка підходить для обробки в місцях, де немає відчутних навантажень, а важливі зовнішній вигляд чи анти-ковзкий ефект. Плитами можна оформити пішохідні доріжки, сходи, прибудинкову територію. Пружинити таке покриття не буде, зате відмінно облагородить офіс, двір або сад.

⛹️ ТОВЩИНА 20 ММ

Основа під плитку знову ж тверда, як і в попередньому варіанті. Але до бонусів у вигляді протиковзкого ефекту і красивого оформлення, додається м’якша текстура – нижній амортизаційний шар.

Правда, в 15 мм вона мало помітна, але 20 мм вже вважається універсальним варіантом.
Спектр застосування розширюється, адже така підлога вже здатна витримати трохи більш серйозне навантаження.

Модуль з такою товщиною буде на своєму місці в тренажерному залі, біля басейну або в аквапарку, на терасі або балконі. Вкладання найпростіше, на клей, якого для монтажу 4 плиток знадобиться 0,5 кг.

🏋‍♀ ТОВЩИНА 30 ММ

Відчутна глибина покриття дозволяє приховувати дрібні огріхи в основі, з яким не впорається тонке покриття 10 чи 15 і навіть 20 мм. Додаються хороші амортизаційні характеристики, звуко- і віброізоляційні властивості. Товщина плитки гасить удари, розподіляє короткочасні і постійні навантаження. Модулі можна монтувати в складських приміщеннях, на вхідних групах з великою прохідністю, але і головне, покриття ідеально підійде для дитячих майданчиків.

Укладання – на клей, в пазл, прихований замок або комбінувати варіанти для гарантованої відсутності зсувів у всіх площинах. При монтажі на відсів чи пісок – обов’язковим є наявність бордюрів, і, плити при цьому можна надійно встановити без зчеплення зі зміщенням рядів. Отриманий масив “втиснений” між бордюрами прослужить довше.

🏟 ТОВЩИНА 40 ММ

Оптимальним по міцності, довговічності і амортизаційним властивостям вважається 40 мм плитка, максимально травмобезопечна і зручна. Вона може бути одно або двошаровою, з дрібнофракційних компонентів на лицьовій стороні, що створюють практичну основу з приємною фактурою.

Використання великих гранул для основи плитки, що становить більше половини загального обсягу, надає якості, що притаманні спортивним майданчикам. Для укладання таких виробів підходить будь-яка поверхня, товщина плит нівелює навіть великі нерівності. Ціна вище інших варіантів, але якщо потрібна максимальна міцність – вибір очевидний.

Компанія виробник ПазлГум пропонує гумові покриття будь-якої товщини, незалежне виробництво дозволяє задовольнити бажання будь-якого клієнта за якістю і кількістю пропонованих плит і матеріалів.


Замовте зразок, щоб знати, чи підійде вам таке покриття.