You are currently viewing Гумові покриття з кольорами МІКС

Гумові покриття з кольорами МІКС

  • Час читання:3 mins read

Уважний покупець 👀 вже знає, що покриття ПазлГум виготовляється не лише з чорної та кольорової гумової крихти, але і суміші кольорів – з кольоровими гранулами ЕПДМ або міксами кольорів.
Для того щоб зробити правильний вибір, важливо зрозуміти – головні відмінності між простими кольорами і кольорами мікс. І чи є між цими покриттями відмінності, які впливають на їх експлуатацію, окрім кольору. 👇

Головна теза: відмінностей, які впливають на експлуатацію гумових покриттів – НЕМАЄ.

Що ж дають нам міксовані кольори?

  1. Унікальність покриття – деякі типи кольорів покриття ви не отримаєте в жодного виробника, на сьогодні лише ПазлГум міксує кольори у такій широкій гамі.
  2. Практична безшовність покриття – завдяки щільно розмішаним гранулам різного кольору, покриття на матах і пазлах, де шов мало помітний – він стає практично невидимим для ока.
  3. Можливість підібрати покриття під певні кольори – завдяки міксованим кольорах крихти можна підбирати покриття під ваш дизайн.
  4. На міксованих кольорах сміття менш помітне ніж на простих чи чорних.
  5. В тренажерних і спортивних залах, плями від магнезії і порошковмісних напоїв мало помітні.

Тепер розглянемо самі мікси кольорів, яких є 3 варіанти для звичайних замовлень:

✅ Мікси з епдм гранул 15%


ЕПДМ-гранули виробляються хімічним методом, вони не містять жодних шкідливих для здоров’я людей речовин, візуально приємні і дуже яскраві. Тому достатньо 15% їх на поверхні, щоб зробити ефект зоряного неба. Яскраві цяточки на чорному фоні – це справжній тренд у спортивних залах. Вони можуть бути на пазлах, плитках і матах.

✅ Мікси кольору.


Кольорові крихти і чорні крихти змішуються у рівних пропорціях на плитках, матах, пазлах, що створює гарний ефект гранітно-подібного кольору. Такі мікси доречні біля дому – доріжки, сходини, тераси, альтанки, гаражі. Ну і комерція теж їх любить – спортзали і кафетерії від них у захваті.

Кольорові крихти різного кольору змішуються у рівних чи не завжди рівних пропорціях, що дозволяє втілити найсміливіші задуми дизайну. Попри стандартні мікси сіро-червоного, сіро-синього, сіро-зеленого, сіро-коричневого та інших кольорів, можна замовити і втілити в життя інші поєднання, які будуть доречні вам в індивідуальному порядку.


Замовте зразок, щоб знати, чи підійде вам таке покриття.