You are currently viewing Гумові покриття для тирів і стрільбищ

Гумові покриття для тирів і стрільбищ

  • Час читання:2 mins read

 У тирі затребувані такі переваги гуми як відсутність ковзання, амортизація і в’язкість. Матеріал зменшує ймовірність рикошету – куля, потрапляючи в покриття, в’язне в гумовій крихті або втрачає швидкість, рикошет стає безпечним. Цим пояснюється те, чому тут часто використовують покриття з гумової крихти не тільки для підлоги, а й для стін і стелі – це забезпечує максимальну безпеку стрільців. 

 🚧 У закритому стрілецькому тирі повинна бути захисна обшивка стрілецької зони та кулеуловлювачі, що виключають рикошет снаряда та його осколків у бік стрілецької або зорової зони. Гумовий матеріал більше 20 мм зупиняє кулю зі зброї 1…3 класів (будь-який пістолет), більше 40 мм гасить швидкість кулі та рикошет зі зброї до 4-го класу (автомати зі стволом менше 300 мм). 

 Ще одна особливість гумових матеріалів – здатність поглинати шум. Звуки та луна пострілів у приміщенні, обробленому цим сучасним матеріалом, суттєво приглушуються.Рівень шуму в сусідніх зі стрілецькою галереєю приміщеннях не повинен перевищувати вимоги 

 🏋️‍♂️ Для звукопоглинання та шумоізоляції в стрілецьких галереях стіни та стеля облицьовуються звукопоглинаючими гумовими плитами. Ізолюючий шар повинен знижувати рівень тиску шуму до 60 дБ. 

 🤨 Міцність плити гасить кінетичну енергію кулі без руйнування поверхні матеріалу. Гнучкість сприяє «затягуванню» кульових отворів, але покриття з часом зношується. Для заміни плитки демонтуються тільки пошкоджені зони та оперативно змінюються на нові. Плитка тримається за рахунок клейової основи. 

 😎 В умовах закритого приміщення важливо, що гумова плитка не виділяє шкідливих для здоров’я речовин. Структура та склад матеріалу виключають можливість розмноження на ньому грибкової флори. Не збирає пил та пороховий гар, легко миється водою. 

 🤩 Крім плитки, на підлозі тиру можна використовувати і гумові мати чи наливне покриття. За основними характеристиками вона не поступається гумовій плитці, зате дозволяє надати приміщенню незвичайний, індивідуальний стиль. Колірна основа дозволяє зробити навіть певний дизайнерський стиль. Крім представлених у каталозі відтінків, на розсуд клієнта можна замовити й іншу колірну палітру. 

 👷 Монтаж не потребує особливих навичок та умінь, а якісні характеристики такого покриття відповідають необхідним вимогам при обладнанні тирів.


Замовте зразок, щоб знати, чи підійде вам таке покриття.