ДОСТАВКА І ОПЛАТА ЗАМОВЛЕНЬ

Після вибору Вами: товщини, кольору, об'єму та інших характеристик покриття, процес доставки і оплати виглядає наступним чином:

УМОВИ ДОСТАВКИ

  • Товари відправляються службами доставки Нова Пошта, Делівері, САТ або попутним вантажем при великих обсягах (більше 500 кг).
  • Можливий також самовивіз з м. Тернопіль власним авто.
  • Врахуйте, що при замовленнях покриття, більш вигідним буде замовлення попутним вантажем - це у 1,5-2 рази дешевше Нової пошти. Пошук автомобіля для доставки додому до клієнта і організація доставки Пазлгум бере на себе.
  • Увага: при замовленні доставки через служби доставки до вартості доставки включаються додаткові послуги цих компаній: замовлення забору вантажу, палетування, стрейчування, страхівка і т.п.
  • Товари, що відправляються службами доставки Нова Пошта, Делівері, САТ при наявності товару на складі відправляються на наступний робочий день після їх оплати. Час доставки товару може складати до 2-4 діб.
  • При доставці товару попутним вантажем від Пазлгум, водій направляється на адресу клієнта одразу та може прибути в день відправки товару або на наступний день.
Самовивіз:
Самовивіз можливий зі складу в м. Тернопіль, вул. Микулинецька-бічна в період з 9:00 до 10:00 год  в робочі дні з понеділка по пятницю.
 

ОПЛАТА замовлення

УМОВИ ОПЛАТИ

ОПЛАТА 100%
Товари відправляються за умови повної оплати при наявності їх на складі.
АВАНС 50%
При відсутності на складі товару і виробництвом під замовлення - оплачується 50% від загальної суми замовлення.
ОПЛАТА ПО ФАКТУ ОТРИМАННЯ
При самовивозі в м. Тернопіль за товар можна розрахуватися на місці завантаження, по факту отримання товару на складі нашого виробництва (за умови наявності на складі). При необхідності замовлення покриття - вноситься аванс 50% за товар, а іншу частину можна оплатити по факту отримання товару на складі зручним Вам способом.